Lõpe klubi

Lõpe klubi valmis 7 novembril 1969 aastal.Siin on käinud läbi aegade teatrid, operetid, estraadisolistid, ansamblid jpm. Saal oli alati rahvast pungil ja välja müüdud. Tänaseks oleme suurt rõhku pannud klubi remontimisele, et pakkuda erinevaid võimalusi!

Saalide põrandad on vahetatud,uued aknad ja uksed,keskkütte süsteem kogu majal ning vahetatud on saali kardinad. Kujundamisel toome sisse Mihkli kihelkonna triibustiku tutvustamist. Äsja valmis klubi siseõuel terrass ning mänguväljaku arendamine käib iga päevaselt. Tänu edukale osalemisele projektile “Võrguplatsid korda 2020”,saime uue murupinnaga tänapäevase võrguplatsi. Klubi fuajee on saanud uued põrandad ning kogukonna rõõmuks uhke piljardilaua. Rõõmustame juba teist aastat tänu Leader meetmele ning MTÜ Lõpe Noortele, maja teisel koorusel asetseva uhke noortekeskusega.

Klubi lava all on suurepäraste võimalustega jõusaal ning kohe-kohe valmib pesu- ja puhkeruum. Samuti on klubil märkimisväärne sporditarvete arsenal, mida saab kasutada nii suur kui väike, kui ka vana ja noor. Maja teises tiivas asub käsitöö tuba ning teisel korrusel Lõpe Agro kontor.

Igapäevaselt toimetavad Lõpe klubis Lõpe kooli õpilased- kehalise kasvatuse ning pikapäeva rühma näol. Samuti on väga aktiivne kasutus avatud noorsootöö raames Lõpe noortekas. Huviringidena pakume täiskasvanutele rahvatantsu ning noortele kokandus-, spordi-, meisterdamis- ning tüdrukute tehnikaringid.

Lõpe klubi ootab rõõmsa südame ning avatud ustega Teid!


Kontaktid

Lõpe Klubi
Kristel Rohumägi
E-post lopeklubi@laaneranna.ee
Tel +372 5660 0540